top of page

Smyslem mé práce není předat Vám návrh vydesignovaného interiéru, který se mi hodí  do portfolia, ale především Vaše  spokojenost

s výsledkem jak po stránce funkční, vzhledové tak I přiměřeností rozpočtu. Právě proto v průběhu tvorby návrhu probíhají podle potřeb jednotlivých zadání   společné konzultace nad rozpracovaným projektem, kde vysvětlím své záměry a vyslechnu vaše další připomínky, náměty a přání či případné obavy.

 

Více o tom, jak pracuji  zde......

Ing.arch. Hanka Pospíšilová
Interierový architekt
Jsem absolventka FA ČVUT.
Od roku  roce 2013 se intenzivně věnuji  navrhování úprav   bytových interiérů a menších kanceláří. Pomáhám při výběru nemovitosti, připravuji podklady pro developerské projekty.

NAVRHUJI INTERIÉRY NA MÍRU PROSTORU I VÁM

  • Vyslechnu  Vaše přání a potřeby a společně vytvoříme fungující prostor, kam se budete rádi vracet.

  • Pomohu Vám k  vyššímu standardu bydlení za podmínek, které jsou pro vás přijatelné

Při své práci se řídím jednoduchým pravidlem 2P
  • PŘIROZENÉ = jednoduché, čisté, harmonické

  • PRAKTICKÉ = funkční, kvalitní a pohodlné

 

Dnes pracuji v týmu  s bývalou spolužačkou

ing.arch. Michaelou Pospíšilovou pod značkou INTERIER 2P.
Obě jsme vystudovaly FA ČVUT, obě  máme dnes stejná příjmení (proto 2P), obě máme dvojčata a každá celkem 3 děti. Máme obdobné názory na  „krásno“, funkčnost a kvalitu konečného zpracování.

 

relizace

 

studie

realizace

realizace

Moje interiéry jsou především VAŠE.

Návrhy a realizace interiérů

 

....majitelé rodiného domu  se na mne obrátili o radu. Zoufali si, že jejich vysněná krbová kamna se v malém obývacím pokoji nikam nevejdou... Papírovou maketu kamen posouvali od rohu k rohu. Po kratším zvažování jsem předsadila kamna metr do  prostoru, obložila novou stěnu,  za kteruo vznikl úložný prostor pro dřevo i knihy, přírodním kamenem. Stávající umístění TV a pohovky mohlo zůstat k velké radosti majitelů jako doposud. Klienti byli s jednoduchým řešením

velmi spokojeni.

Vypořádáme se jak s drobnými úpravami spočívajícími v přestavění stávajíciho nábytku a barevné doladění     až po kompletní  přestavbu vnitřních dispozic prostoru  zahrnující bourání příček a výstavby nových.
Proměnou  interieru Vás  provedeme od návrhu dispozic až po samotnou realizaci, záleží jen na Vás, ve které fázi naši práci převezmete.
Dlouhodobě spolupracujeme se dvěma  truhláři, s několika velice šikovnými řemeslníky i  s prověřenou stavební firmou.
Máme kontakty u prověřených dodavatelů svítidel, podlahových krytin, dveří, designového nábytku, i kancelářského vybavení. Zaručíme Vám ověřenou kvalitu a při větších zakázkách i zajímavé slevy.

 

Naše klienty získáváme pouze z doporučení a proto je pro nás velkým zadostiučiněním, že máme stále dostatek práce :-)

bottom of page